נשים רבות תוהות אם ישנה שיטה בריאה באמת להחלקת שיערן? ללא מעט נשים יש שיער מתולתל עד גלי והן מחפשות כל דרך שתוכל להקל עליהן בהתמודדות עם שיערן. בחיפושיהן אחרי פתרון פשוט ובר קיימא לעיצוב שיערן הן מוצאות לא פעם הבטחות להחלקה בריאה, "החלקה משקמת", החלקת קרטין, ועוד. כדי להבין מהם אותם מושגים ומתוך כך לבחור בשיטה הבריאה באמת, יש להבין את האופן בו בנוי שיערך.

החלקת קרטין: החלקה בריאה, יש דבר כזה?

תתפלאו, אבל כן, יש דבר כזה. החלקת קרטין Borganic מעשירה את שיערך בחומר שבונה את השיער, משקם אותו ומשיב לו את הגמישות והזוהר שנפגעים באופן טבעי בשל פגעי מזג האוויר, יובש, רחצה בים או בבריכה, שימוש בחומרים כימיים לצביעת השיער ועוד. כך, למעשה, תשיגי שתי פעולות בבת אחת – גם תחליקי ותעצבי את שיערך וגם תעשירי אותו בחומר שיזין וירפא אותו.

מה זה החלקת קרטין?

אולי תופתעי לגלות שבשונה מסוגים אחרים של החלקות שיער, החלקת קרטין לא רק שאינה מקלקלת את שיערך בחומרים שמזיקים לו, אלא כפי שנכתב קודם, היא מועשרת במרכיבים שמשקמים אותו. החלקת קרטין היא דרך מצוינת להעניק לך את השיער שחלמת עליו. כזה שנשאר חלק ומסודר, בכל תנאי מזג אוויר, בכל סיטואציה. שיערך יהיה נוח וקל לעיצוב ולא תצטרכי לדאוג יותר מההתעסקות בו. החלקת קרטין, כשמה כן היא, מכילה קרטין. הקרטין הוא חלבון שנמצא בשיערה ובונה אותה. הוא כמו המזון ששיערך זקוק לו כדי להיות בריא. העשרת שיערך בקרטין בבמסגרת החלקת קרטין מכניסה לו חומרים מצוינים ששומרים עליו ובונים אותו, זאת בנוסף לויטמינים ומינרלים חשובים.

Borganic חוות דעת | B Beauty חוות דעת

מה חשוב שאדע על החלקת קרטין?

הרבה נשים, במסגרת חיפושיהן אחרי פתרון ראוי לעיצוב שיערן בוחרות בשיטות מאוד לא בריאות שכוללות החלקה בחום בעזרת מחליק או פן, או בשימוש בחומרים כימיים שהורסים את השיער ומחלישים אותו וגורמים לו להיראות עייף ושביר. זאת, לצד צביעת השיער או חימצונו, מביאים את השיער למצב עגום. שימוש בהחלקת קרטין מאפשר לך להשיג פתרון ארוך טווח לעיצוב שיער ובמקביל, לשקם אותו מנזקי ההחלקה בחום, הצבע ועוד במינימום מאמץ וללא נזקים.

איך לבחור החלקת קרטין?

אם את מעוניינת לנסות החלקה אורגנית עם קרטין B Beauty מבית Borganic חשוב שתבחרי במוצר איכותי שמקיים את מה שהוא מבטיח. עלייך לוודא כי השיטה בה בחרת מאושרת על ידי משרד הבריאות ובטוחה לשימוש.

r4a עורך ראשי

By r4a עורך ראשי

יוסף הוא העורך הראשי של אתר חדשות ומידע Virtual Net הוא כותב בשביל r4a.co.il מאז שנת 2018 והיכולת שלו לקחת רעיונות ולהביא אותם לידי מאמרים כתובים הוא לא פחות מאשר גאוני.

אין תגובות