כולן רוצות מראה של גבות מעוצבות, כאלו אשר משתלבות בצורה מושלמת ומחמיאות למראה הפנים. ובכן, ניתן להשיג זאת בימינו בצורה הרבה יותר פשוטה, בזכות טיפולים מתקדמים ובייחוד טיפולי מיקרובליידינג, איתן יהיה ניתן להשיג את הלוק המושלם ואפילו לשמר אותו לאורך תקופת זמן ממושכת. אז מה צריך לדעת לפני קורס מיקרובליידינג, מדוע שיטה זו כה מומלצת ואיך זה עובד? במהלך הכתבה הבאה, צוות המומחים שלנו החליט לרכז עבורכן את כל מה שרציתן לדעת בנושא של קורס מיקרובליידינג, טיפול מיקרובליידינג עבור הגבות המושלמות וכל מה שביניהם.

איך שיטת מיקרובליידינג עובדת?

לפני שאתן מחפשות אחר קורס מיקרובליידינג מומלץ, הרי שעליכן לדעת קודם לכן כיצד שיטת מיקרובליידינג עובדת ומה ההבדל בין טיפול זה לבין טיפולים אחרים. ובכן, מיקרובליידינג זהו בעצם טיפול עיצוב גבות שכיח במיוחד, ואין הדבר מפתיע – שיטת הטיפול מבוססת על החדרת צבע בשכבה העליונה של הדרמיס, כלומר בניגוד לטכניקות אחרות כמו קעקוע, הצבע לא מוחדר עמוק לתוך העור. חשוב להדגיש כי המכשור שמשתמשים בו במסגרת טיפולים בשיטת מיקרובליידינג הוא אינו חשמלי, והצבע המוחדר לעור בדרך כלל נשאר לאורך תקופת זן ממושכת של שנה או אפילו יותר מקרים מסוימים.

שלבי הטיפול

  • הכנת האזור לפני הטיפול – בעוד כי השלב הראשון לטיפול עשוי להשתנות והוא אינדיבידואלי לאשת המקצוע, נהוג בדרך כלל להכין את האזור ולנקות את עור הפנים היטב לפני תחילת הטיפול. לפיכך, אזור הגבות אמור להיות מנוקה לגמרי, כאשר לעיתים גם ניתן להסיר שערות בודדות על מנת שצורת הגבה הטבעית תהיה ברורה יותר. 
  • מדידה – במהלך הכנת האזור לקראת הטיפול, חשוב מאוד לערוך מדידה וסימון מוקדמים שכן, עובי הגבות, מיקומן, אורכן ושאר מאפיינים אמורים להיות מותאמים בצורה מלאה לאזור המצח והאף. שלב זה עשוי לקחת זמן מה מאחר והוא כולל מספר תת-תשלבים והוא מושפע בעיקר מהנתונים הטבעיים של כל מטופלת באשר היא. לצד שלב השרטוט עצמו, זהו השלב המשמעותי ביותר עבור קבלת מראה הגבות הנחשק. 
  • הרדמה – חלק מהמטופלות מעדיפות לאלחש את האזור לפני שלב המדידה, בעוד כי אחרות יעדיפו לעשות זאת דווקא אחריו. בכל מקרה, על מנת לאפשר למטופלת להרגיש נוחות מקסימלית ולמזער ככל הניתן עקצוצים, כאבים ושאר תחושות לא נעימות, נהוג להניח על האזור חומר מאלחש. חשוב להדגיש כי ההרדמה לא משפיעה בצורה מיידית לכן בשלב זה ייערכו גם הכנות אחרונות עבור הטיפול עצמו, למשל הוספת שרטוטים נוספים.

• ציור לפי שיטת מיקרובליידינג – לאחר כל השלבים שהוזכרו קודם לכן, יגיע השלב המשמעותי ביותר שהוא כמובן השלב של ציור השערות. שלב זה לא אמור להיות ארוך, אם כי הוא בהחלט עשוי להשתנות באורכו בהתאם ללקוחה שכן, כמות השערות שיצוירו מושפעת באופן ישיר מהנתונים הטבעיים של הלקוחה.

קרדיט לתמונה Freepik

r4a עורך ראשי

By r4a עורך ראשי

יוסף הוא העורך הראשי של אתר חדשות ומידע Virtual Net הוא כותב בשביל r4a.co.il מאז שנת 2018 והיכולת שלו לקחת רעיונות ולהביא אותם לידי מאמרים כתובים הוא לא פחות מאשר גאוני.

אין תגובות