בדרך כלל, רכישה של אופניים חשמליים מלווה ברכישה של סוללות מתאימו, וכן רכישה של מטען לאופניים חשמליים. יחד עם זה, רבים מאלה הרוכשים אופניים חשמליים מבצעים תוך כדי כך גם רכישת מטען מהיר לאופניים.

במבט ראשון, נראה שמדובר בצעד שאין בו היגיון, לאור העובדה שמטען אמור להספיק למספר גדול של טעינות. ואולם כשמביטים לעומק, נראה שהרכישה של מטען היא צעד מתחייב. למה ומתי נדרשת רכישת מטען לאופניים חשמליים? איך אפשר לבחור מטען מהיר שיענה על הצרכים ועל הדרישות של הרוכב? להלן התשובות.

למה ומתי נדרשת רכישת מטען מהיר אופניים חשמליים

למעשה, יש מספר מצבים שבהם רכישה של מטען, ועל אחת כמה וכמה מטען מהיר לאופניים חשמליים , היא מחויבת המציאות. עם המצבים הללו ניתן למנות כדלקמן:

  1. מטען נוסף: מי שעושה שימוש תכוף וארוך באופניים, חייב לרכוש גם מטען נוסף, לרוב, אפשר וצריך למקם את המטען הזה במקום נוסף, שאליו הרוכב מגיע לעיתים קרובות. למשל – מקום העבודה, אולם האימונים בתא האישי, או בעסק. מי שעושה שימוש באופניים לצרכי עבודה, ייתכן מאד וצריך לשאת איתו את המטען כל הזמן.
  2. מטען חלופי: מי שעושה שימוש תכוף באופניים, עלול לגלות מהר מאד שאורך החיים של מטענים, במיוחד אלה שבאים ביחד עם האופניים, הוא קצר למדיי. גם במקרה הזה, רכישת מטען נוס, או חלופי היא פתרון איכותי.
  3. מטען מהיר: לרוב, המטען שמגיע עם האופניים איננו דווקא מטען מהיר, אלא מטען רגיל. רכישת מטען מהיר לאופניים חשמליים, עשויה לאפשר טעינה מהירה הרבה יותר של הסוללות, מה שעבור רבים הוא עניין קריטי.

איך לבחור את המטען המהיר לאופניים החשמליים

בחירת המטען המהיר לאופניים החשמליים צריכה להיעשות על פי אמות המידה כדלקמן:

  • התאמה לסוג הסוללה: בדיקת סוג הסוללה של האופניים, וכן המפרט הטכני שלהם, עשויה לתת מענה הולם. חשוב מאד להתאים את המטען לסוג הסוללה – בין אם מדובר בסוללת ליתיום יון, ניקל קדים וסוללת עופרת. כל אחת מאלה מחייבת התאמה של מטען, שיעשה את העבודה באופן הטוב ביותר.
  • מהירות הטעינה: כדאי לבדוק את מהירות הטעינה המצוינת על המטען, ולוודא שהיא אכן עונה לדרישות. מהירות הטעינה, כך נראה, היא פרמטר חשוב בבחירת המטען.
  • חדש או מחודש: יש לא מעט מקרים בהם מוצעים מטענים מחודשים. מדובר במטענים שכבר השלימו פעם אחת את מכסת הטעינות והוחזרו לשימוש. מנגד, יש מטענים חדשים שהביצועים שלהם משופרים.

נוסף על אמות המידה הללו, חשוב מאד לשים לב לשם היצרן , וכן למחיר המטען. זאת במטרה להשוות, אם אפשר, לרכישת אותו מטען במקום אחר. אם יש לך עניין ברכישת מטען מהיר לאופניים שלך, זה המקום הנכון עבורך, כדאי ליצור קשר כעת ולבחור את המטען המתאים לך.

קרדיט תמונה: pixabay

r4a עורך ראשי

By r4a עורך ראשי

יוסף הוא העורך הראשי של אתר חדשות ומידע Virtual Net הוא כותב בשביל r4a.co.il מאז שנת 2018 והיכולת שלו לקחת רעיונות ולהביא אותם לידי מאמרים כתובים הוא לא פחות מאשר גאוני.

אין תגובות