טיפים למשיכת תלמידים; סדנאות הכושר שלכם עומדים "להתפוצץ" מ-OVER BOOKING – קראו כאן.

אם אתם מדריכים בתחומי הכושר והפיטנס, ואתם מנוסים גם בתחום הזה, אתם ודאי תמיד מחפשים למשוך יותר תלמידים לסדנאות שלכם. בתוך כך, הנה 5 טיפים שיכולים לעזור לכם למגנט יותר תלמידים לסדנאות כושר, פיטנס, בריאות וסדנאות שיפור אורח חיים.

  • ביסוס אמינות

בראש ובראשונה, קהל התלמידים שלכם ירצה לדעת מדוע עליהם לסמוך על העצות שלכם. הציגו כל ניסיון או ידע קודם שיש לכם במהלך מסעות הפרסום שלכם, תוך שאתם גם מצמידים לקמפיינים המלצות, ביקורות חיוביות וחוות דעת של לקוחות עבר ולקוחות קיימים. במילים אחרות, הקפידו לספק כל הסמכה או תעודות שיש לכם, כי זה מה שעוזר לבסס יחסים אמינים בין נותן שירות לבין קהל לקוחותיו.

  • הציעו סדנאות ייחודיות

אם אתם רוצים להתבלט מהמתחרים, הציעו משהו שמדריכים אחרים לא בהכרח מציעים אצלם בסדנאות. בין אם מדובר בסוג מיוחד של פעילות גופנית, כושר אונליין או סדנה המיועדת לדמוגרפיה ספציפית, ודאו שהסדנאות שלכם ייחודיות אך עדיין רלוונטיות למגמות הנוכחיות בשוק והטרנדים.

באופן הזה, תוכלו לתת דגש מיוחד היכן שמדריכים אחרים פשוט לא מסוגלים או לא מעוניינים. בסופו של דבר, אם יש פער מסוים בשוק וצורך לקבל מוצר או שירות, למה שלא תהיו אתם אלו שנותנים אותו?

  • מינוף נוכחות מקוונת

צרו נוכחות מקוונת חזקה באמצעות מדיה חברתית, בלוגים ופלטפורמות דיגיטליות אחרות. זה לא רק יעזור לכם להעביר את הבשורה והמסר השיווקי על הסדנאות שלכם, אלא שזה גם יכול לשמש ככלי שיווקי יעיל למשיכת תלמידים פוטנציאליים. כחלק מהפעילות המקוונת שלכם, נסו לתת דגש נכון ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אבל גם ברשתות כמו טיקטוק – היא ויראלית בטירוף בימינו.

  • נסו לנצל טכניקת "מפה לאוזן"

מלבד כתיבת תוכן או קידום ברשת, אחד הכלים החזקים ביותר שיכולים להיות לכל עסק או אדם פרטי הוא מפה לאוזן. לכן, בלי להתבייש, בקשו מהתלמידים הנוכחיים שלכם להפיץ את הבשורה השיווקית שלכם. כמו כן, אתם בהחלט יכולים להציע תמריצים עבור תלמידים קיימים שמצליחים להביא תלמידים חדשים. למשל, אתם יכולים להציע הנחות והטבות על הקורסים שלכם.

  • קביעת מחירים תחרותיים

קביעת מחיר תחרותי חיונית אם אתם רוצים למשוך יותר תלמידים. אל תפחדו להתאים מחירים על סמך ביקוש או מגמות עונתיות, אך ודאו שהתעריפים שלכם סבירים כדי למשוך יותר אנשים.

מטבע הדברים, מומלץ במיוחד להתמקד באיכות על אף המחירים התחרותיים שאתם קובעים. במילים אחרות, אל תיתנו לתלמידים פוטנציאליים לחשוב שאינכם איכותיים רק בגלל שאתם מתמחרים נמוך את הקורסים שלכם והסדנאות.

לסיכום, הכי חשוב שתתמידו, תאהבו את מה שאתם עושים ותצליחו להקנות ערך מוסף אמיתי לקהלי היעד שלכם! בהצלחה!

r4a עורך ראשי

By r4a עורך ראשי

יוסף הוא העורך הראשי של אתר חדשות ומידע Virtual Net הוא כותב בשביל r4a.co.il מאז שנת 2018 והיכולת שלו לקחת רעיונות ולהביא אותם לידי מאמרים כתובים הוא לא פחות מאשר גאוני.

אין תגובות